Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi
Zadzwoń i zamów usługę
12 351 00 72

Naprawa Pralek Kraków

Awaria pralek jest dość powszechną awarią. Każdy sprzęt AGD bowiem zużywa się i w końcu wymaga naprawy. Jest to nieuniknione. 

Usługi naprawy pralek w całym Krakowie i okolicy. Jeśli u Państwa pojawił się problem z niedziałającą pralką, przeciekającą, nieodprowadzającą wodę lub pralka z niewyjaśnionych przyczyn skacze, pomija etapy, to potrzebna będzie Państwu fachowa pomoc specjalisty. Dlatego nie zwlekaj!

Wysoka jakość świadczonych usług, wykwalifikowani serwisanci, szybka pomoc oraz przede wszystkim konkurencyjne ceny

 

Zadzwoń po fachowca od naprawy pralek!

12 351 00 72

poniedziałek - piątek 7:00 - 21:00
sobota 7:00 - 17:00

Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi

Dzwoniąc pod podany numer lub kontaktując się przez formularz, użytkownik akceptuje Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Krakowski Serwis AGD.

 

Naprawa Pralek Kraków

Wybrane zlecenia na naprawę pralek w Krakowie

Naprawa pralki Bosch Kraków, ul. Św. Tomasza

Mam pytanie o cenę naprawy mojej pralki Bosch, która nie chce się włączyć. Już wczoraj miałam z nią problem i w trakcie prania się samoistnie kilka razy wyłączała. Teraz już się całkowicie zepsuła i nie da się jej włączyć. Czy Państwa serwis naprawia pralki takiej marki? Proszę o pomoc z Państwa strony.

Serwis pralki automatycznej Samsung Kraków, ul. Władysława Łokietka

Dzień dobry. Moja pralka automatyczna marki Samsung nie wiruje. Dzisiaj rano robiłam pranie i natrafiłam niestety na tą przykrą sytuację. Tak jak piszę, nie wiruje lub po prostu bęben się nie kręci. Całe pranie było przemoknięte i musiałam ręcznie wykręcać aby jako tako wyschły. Czy mogę poprosić o poradę fachowca i jego ppmoc?

Serwis pralki Beko Kraków, ul. Babinicza

Ile wyniesie naprawa pralki Beko, która nie działa prawidłowo i zatrzymuje się w trakcie prania ubrań. Liczę, że da się ją naprawić, bo nie uśmiecha mi się kupować całkowicie nowego sprzętu. Proszę o odpowiedź jaki będzie koszt takiej naprawy?? Kiedy można się spodziewać przyjazdu fachowca?