Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi
Zadzwoń i zamów usługę
12 351 00 72

Naprawa Płyt Indukcyjnych Kraków

Płyty indukcyjne są stosunkowo nowym sprzętem na rynku polskim, a zdecydowanie bardziej nowoczesnym. W polskich domach coraz częściej zauważa się takie sprzęty. Są łatwe w obsłudze, bezpieczniejsze i wpasowują się w każdy design mieszkań. 

Pomimo tych plusów, jak każdy sprzęt mogą ulec awarii. Najczęściej zgłaszane to wybijanie bezpieczników, niewłączająca się płyta oraz wyłączająca się płyta w trakcie gotowania. Fachowcy, dostępni całodobowo przez 7 dni w tygodniu, służą pomocą klientom w naprawie płyt indukcyjnych. 

Szybkie terminy, tanie usługi, wysoka jakość usług to słowa, które najlepiej opisują fachowców. Klienta stawiają zawsze na pierwszym miejscu i dla niego zrobią wszystko. Zapewniony jest również dojazd w celu diagnozy awarii na terenie Krakowa i okolic

 

Zadzwoń po fachowca od naprawy płyt indukcyjnych!

12 351 00 72

poniedziałek - piątek 7:00 - 21:00
sobota 7:00 - 17:00

Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi

Dzwoniąc pod podany numer lub kontaktując się przez formularz, użytkownik akceptuje Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Krakowski Serwis AGD.

 

Naprawa Płyt Indukcyjnych Kraków

Wybrane zlecenia na naprawę płyt indukcyjnych w Krakowie

Naprawa płyty indukcyjnej Whirlpool Kraków, ul. Wybickiego

Witam. To jest bardzo pilne!! Moje dziecko dzisiaj zbiło mi szybę w płycie elektrycznej. Jest to marka Whirlpool. Czy jest jakaś szansa na odratowanie tej płyty? Po całej szybie przeszła rysa… Mogę prosić o kontakt do fachowca, który pomoże mi naprawić tę szybę. Nie chcę kupować nowej bo dużo zainwestowałam w tę. Proszę o pomoc!

Naprawa płyty indukcyjnej Electrolux Kraków, ul. Koszykarska

Pomocy! Moja płyta indukcyjna cały czas podczas swojej pracy buczy. Nie chcę robić nic na siłę, bo boję się, że całkowicie się rozwali. Jeśli jest to ważne, to jest to płyta marki Electrolux. Proszę o szybki kontakt.

Serwis płyty indukcyjnej Beko Kraków, ul. Tuchowska

Witam. W mojej nowej płycie indukcyjnej firmy Beko nie działa funkcja łączenia pól. Producent tak chwali się tą funkcją, a ona nawet nie działa... Dałam tyle pieniędzy na coś co nie działa. Skandal! Mam pytanie do Państwa jaka byłaby cena za naprawę tej płyty? Mam nadzieję, że da się ją uratować. Czy mogę zamówić fachowca na dzisiaj? Pozdrawiam.