Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi
Zadzwoń i zamów usługę
12 351 00 72

Naprawa Lodówek Kraków

Nagłe awarie sprzętów AGD potrafią być bardzo uciążliwe, a sama naprawa stresująca. Ważna, w takiej sytuacji jest szybka pomoc fachowca a także wysoka jakość świadczonych usług. 

Jeśli Państwa sprzęt chłodniczy nagle wymaga naprawy, zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnego serwisu lodówek. Naprawiane są wszystkie marki dostępne na polskim rynku. Usługi świadczone są w całym Krakowie całodobowo. Atutem jest również bezproblemowy dojazd do klienta, w celu diagnozy awarii i dalszej naprawy.

 

Zadzwoń po fachowca od naprawy lodówek!

12 351 00 72

poniedziałek - piątek 7:00 - 21:00
sobota 7:00 - 17:00

Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi

Dzwoniąc pod podany numer lub kontaktując się przez formularz, użytkownik akceptuje Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Krakowski Serwis AGD.

 

Naprawa Lodówek Kraków

Wybrane zlecenia na naprawę lodówek w Krakowie

Naprawa lodówki Samsung Kraków, ul. Łobzowska

Witam. Proszę o szybką odpowiedź. Bardzo pilne!! Moja lodówka firmy Samsung nie mrozi. Dla Państwa informacji jest to lodówka typu side by side. Już kiedyś musiałam korzystać z pomocy fachowca w przypadku tej lodówki, dzwoniłam do Pana ale niestety nie da rady pojawić się dzisiaj. Czy Państwa serwis jest w stanie mi pomóc dzisiaj? Bardzo proszę o informację.

Serwis lodówki Haier Kraków, ul. Promienistych

Poszukuję w okolicy mohego miejsca zamieszkania serwisu lodówek marki Haier. Problem dotyczy tego, że ciągle ona pracuje i nie wyłącza się. Działa ona non stop! Nie wiem co może być przyczyną tego. Potrzebuję pomocy specjalisty, który przyjedzie do mnie jeszcze dzisiaj i dokona potrzebnej diagnozy a następnie naprawy.

Naprawa lodówki Amica Kraków, ul. Graniczna

Jaka jest cena u was za naprawę lodówek marki Amica? Od kilku dni nie świeci żarówka w środku lodówki. Potrzebuję serisu na już, który rozwiąże ten problem. Jeden "fachowiec" mnie oszukał i nie zjawił się w terminie. Zwykły oszust!! Zależy mi na szybkim terminie. Mogę liczyć na waszą pomoc?