Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi
Zadzwoń i zamów usługę
12 351 00 72

Naprawa Kuchenek Kraków

Jeśli szukają Państwo fachowców od naprawy AGD, w tym naprawy kuchenek w Krakowie i okolicach to dobrze trafiliście! Wiemy, jak ciężkie może być znalezienie odpowiedniego fachowca. 

Najszybsza naprawa, szybkie terminymili i uśmiechnięci fachowcy służący pomocną dłonią. Zapewnione jest całodobowe wsparcie serwisantów i natychmiastowy kontakt, szybkie naprawy wraz z dojazdem do klienta. Zdecydowanie wiedzą oni, jak dbać o klienta i jego potrzeby. 

Naprawa wszelkiego rodzaju kuchenek gazowych, jak i tych elektrycznych. Zadzwoń po profesjonalną naprawę kuchenek już teraz.

 

Zadzwoń po fachowca od naprawy kuchenek!

12 351 00 72

poniedziałek - piątek 7:00 - 21:00
sobota 7:00 - 17:00

Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi

Dzwoniąc pod podany numer lub kontaktując się przez formularz, użytkownik akceptuje Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Krakowski Serwis AGD.

 

Naprawa Kuchenek Kraków

Wybrane zlecenia na naprawę kuchenek w Krakowie

Naprawa kuchenki Beko Kraków, ul. Niezapominajek

Dzień dobry. Mam taki jeden problem z moją kuchenką do zabudowy (marka Beko), niby działa lecz palnik gaśnie po puszczeniu pokrętła. Kuchenka ta ma rok. Nigdy przedtem się nie psuła. Ile kosztuje u Państwa diagnoza i naprawa awarii? Pozdrawiam.

Serwis kuchenki Amica Kraków, ul. Różyckiego

Mam pytanie, ile wyniesie naprawa kuchenki elektrycznej firmy Amica, w której coś się zepsuło i zapalarka cały czas pracuje. Nie chciałbym kupować nowej kuchenki, dlatego liczę na tanią naprawę. Jaki to będzie koszt i najszybszy termin naprawy?

Naprawa kuchenki elektrycznej Teka Kraków, ul. Królowej Jadwigi

Witam. Zgłaszam się do Państwa z problemem z moją kuchenką elektryczną Teka, w której jedno z pól grzejnych nie działa. Nawet iskra się nie pojawia. Nie posiadam wiedzy na temat takich sprzętów, więc proszę o pomoc fachowca w tej sprawie.